BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU

TASARIM ATESi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sessizlikde kayboldumm

YazarMesaj
crazydat
Misafir

Sessizlikde kayboldumm Empty
MesajKonu: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPerş. Kas. 29, 2007 3:06 am

Hayat akip gidior ellerimin arasindan.Tutayim diyorum tutamiyorum..Yildizlara elimi uztiyorum.Bana gelme diyorlar.Haykiriyorlar.Biliyorum askim yoksun hayatimda.Sensiz nyleyim ölümü sessizlii.Sensiz neyleyim ki benliimi.Sölemeliydim diyorum sçledim de geç oldu demenden korktum meleiim.Simdi bana söler misin.Ben neyleyim sessizlikde sensiz aydinlii...
Fxneo
Admin
Fxneo

Yaşadığı Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPerş. Kas. 29, 2007 6:44 am

gerçekler acı bazen Very Happy ama gerçek dediğimiz herşeyinde yalan olduğunu bilmek güzel bazen. ölümü neylesende ölüm seni eyler zatennnn:D

En son tarafından Perş. Kas. 29, 2007 7:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://fxneo.yetkin-forum.com
crazydat
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPerş. Kas. 29, 2007 7:14 am

Oooo yorumcumuz yorum katti:) Nese ...
kara*kal
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPaz Ara. 02, 2007 9:51 am

sessizliğimin bile sustuğu anlarım oluyor bazen...ya hayata dair bişeyler olsun yada hayatım suracıkta son bulsun diyorum işte ozaman!! ee ölmediğime göre beni hayata bağlayan şeylere teşekkür ediyorum...İYİKİ SENİ TANIMIŞIM!
kara*kal
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPaz Ara. 02, 2007 9:52 am

sessizliğimin bile sustuğu anlarım oluyor bazen...ya hayata dair bişeyler olsun yada hayatım suracıkta son bulsun diyorum işte ozaman!! ee ölmediğime göre beni hayata bağlayan şeylere teşekkür ediyorum...İYİKİ SENİ TANIMIŞIM!
crazydat
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPtsi Ara. 03, 2007 5:43 am

Tesekkürler canim benim.... I love you
kara*kal
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPtsi Ara. 03, 2007 2:30 pm

paylaşım için mi???rica ederim.... Very Happy
kara*kal
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPtsi Ara. 03, 2007 2:31 pm

kara*kal
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyPtsi Ara. 03, 2007 2:32 pm

crazydat
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlikde kayboldumm   Sessizlikde kayboldumm EmptyÇarş. Ara. 05, 2007 2:51 pm

SmileSmile

Sessizlikde kayboldumm
1 sayfadaki 1 sayfası