BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU

TASARIM ATESi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nasihattan Çok Örneğe İhtiyacımız Var!

YazarMesaj
kara*kal
Misafir

Nasihattan Çok Örneğe İhtiyacımız Var! Empty
MesajKonu: Nasihattan Çok Örneğe İhtiyacımız Var!   Nasihattan Çok Örneğe İhtiyacımız Var! EmptyCuma Ara. 07, 2007 12:20 pm

Daha ilkokul yıllarımda öğrenmiştim bu sözü NASİHATTAN ÇOK ÖRNEĞE İHTİYAÇLARI VAR! beni cok etkilemişti...gercektende bize nasihat değil örnek kişiler gerekti...aldık bişeyler bu vakte kadar yalan-yanlış,doğru-gerçek ve şimdi geride kalanlara yeni nesil dicez artık...artık biz örnek olucaz iklokul cocuklarına....örnek olalım onlara ...paylaşmak güzeldir heleki konu din olunca!
Hayat bir imtihan hep sınav...bunun bilincinde yaşarsak herşey daha güzel olucak..suan 18 yasındayım ve ne kadar eksiğim oldugunu yeni anlıyorum ve elimden geldikçe tamamlamaya calısıyorum. hayatla içiçeyken cok zor oluyor ama mühim olan zoru başarmak...hayatla içiçe derken bir arabisatanda doğmak var doğustan hacısın ana dilin arapça annen baban islam hakkında hersey biliyor..benim dünyamsa herşey almıs basını gidiyor..dur diyen yok SEN DURMALISIN BU YOLDA!ama İSYAN ETMİYORUM hatta şükrediyorum annem babam müslümanlar..olsun onların bilmediklerini ben öğretiyorum şimdi...

Allah ım sana hamd-ı senalar olsun...İYİKİ SENİ TANIMISIM!

Nasihattan Çok Örneğe İhtiyacımız Var!
1 sayfadaki 1 sayfası